top of page
DSCF2574.jpg
DSCF2574.jpg

Merit Aamisepp

Sport kuulub loomuliku osana igasse minu päeva ja on sama oluline kui hommikune voodi tegemine või juuste kammimine. Sportlik elustiil on osa minust ja tervislikku maailmavaadet loodan peegeldada ka endast väljapoole.

 

Mõistmine, et suurim takistus soovitud suunas liikumise teel ei asu meist väljapool, vaid kahe kõrva vahel, muutis minu arusaama sellest, mis on võimalik ja mis mitte. Kõik on võimalik! Sisehääle kuulamine, südamesoovide järgimine ning enda elu eest vastutuse võtmine on kohati küll hirmutav, kuid maagiline protsess. Just sport – pingutuse ja tulemuse higiselt kaunis väljendus – aitab mul olla tugev ja ettevõtlik. Ikka selleks, et toetada ka sind hingelt ja kehalt võimasamaks saamise  teekonnal.

 

Hiit & Boxing for Ladies klubi looja

Omandatud FAF Personal Trainer litsents

Läbitud erinevaid EOK koolitusi

Kontakt: meritaamisepp@hotmail.com
+372 5908 5454

DSCF2437 copy.jpg

Piret Pohl

Sportlik olen olnud juba väiksest saati, kuid poksi avastasin enda jaoks ca 10 aastat tagasi. Algselt soovisin natuke enesekaitset õppida, et ennast enesekindlamana tunda, aga sattusin sellest alast väga kiiresti sõltuvusse.

Võitlussport on läbi elu teinud nii palju teadlikumaks oma võimekuses, andnud vaimse tasakaalu, arendanud fookust, kasvatanud disipliini, viinud mind kehaga kontakti ja andnud tugeva ja terve füüsilise vormi, kus ennast hästi tunda.

Kuna see kõik on elus edasiviiv jōud, siis soovin seda ka teistele edasi anda.

Kõige suurem motivatsioon treenerina on näha, kuidas trenn elukvaliteeti 100% muudab. Soovin olla Sulle sellel teekonnal toeks.

 

Kontakt: piretpohl1@gmail.com

DSCF2437.jpg
DSCF2516 copy.jpg
DSCF2516.jpg

Keidy Arula

Hiit & Boxing for Ladies trennides olen käinud brändi asutamisest saadik. Olen tänu treeningutele teinud läbi suure muutuse nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Lisaks võtnud hoiaku, et isegi, kui trennis on vahepeal raske, siis tegelikult on minus peidus tohutu jõud, millega saan vallutada kasvõi maailma! Olen tohutult õnnelik, et treenerina on mul võimalus toetada ka teisi naisi nende teekonnal ning süstida neisse seda sama enesekindlust ning mõttelaadi.  

 

Miks just poks? Poks on minu üks meditatsiooni viisidest, mis õpetab hetkes olema ning paneb uskuma, et suudad saavutada kõike, millele fookuse suunad.

 

Miks just HIIT & Boxing? 

See on kommuun naisi, kes üksteist toetavad ja kõrgustesse tõstavad.

Kontakt: keidy.arula@gmail.com

DSCF2574 copy.jpg

Kristina Kristal

Mina olen Kristina. Sotsiaalmeedia haldamisega olen seotud olnud aastast 2020, kui esimesed tööalased võimalused jõudsid minuni tuttava artisti kaudu, kes nägi minus potentsiaali ning usaldas mind. 

 

Olen end nende 3-4 aasta jooksul täiendanud erinevate koolituste ja workshoppide näol.

 

Minu esimene ‘erialane töö’ oli TV3-s Power Hit Radio & raadio Star FM sotsiaalmeedia- ja veebihaldajana. Olgu siinjuures ka öeldud, et tegelikult erialast bakalaureusekraadi ma ei oma. Piisav tahtejõud ja kirg selle vastu, mida teen, on mind elus kandnud!

 

Mulle meeldib öelda, et olen enda eluteel leidnud õigel hetkel õiged inimesed, kellega koos seda aastatepikkust rada käia. Nii leiangi, et tee Meriti ja Hiit & Boxing for Ladies naisteni oli päriselt miski, mis juhtus põhjusega. Usun, et oleme mõlematpidi suutnud üksteise eludesse väärtust luua ning teisiti mõtlema panna.

 

Hiit & Boxing for Ladies fam on ja jääb mulle alatiseks kalliks ja samaaegselt lifesaveriks, sest tunnen, et see punt ja kommuuni väärtused hoiavad mind õigel teel.

Kontakt: kristnakristal@gmail.com

DSCF2657.jpg
bottom of page